Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Kaip prižiūrėti sidabrinius auskarus?

Kaip prižiūrėti sidabrinius auskarus?

sidabriniai auskarai internetu

Brangiojo metalo gaminiai niekada neišeina iš mados. Kad ir kaip keičiasi visuomenė ir jos požiūris į grožį, tačiau sidabriniai gaminiai išlieka klasika, kuri tinka ir vyrams, ir moterims, ir bet kokio amžiaus asmenims. Sidabriniai auskarai internetu atvėrė galimybes kur kas pigiau įsigyti itin kokybiškus gaminius ir tuo pačiu ilgus metus džiaugtis jų nauda. Galbūt todėl brangiojo metalo gaminiai ir yra taip mėgstami. Juk tai vienkartinė investicija, kuri tarnaus dešimtimis metų.

Sidabriniai auskarai internetu yra lygiai tokie patys kokybiški, kaip ir ir perkant įprastuose juvelyrikos salonuose. Dažniausiai sidabrinių gaminių estetinis ilgaamžiškumas priklauso ne nuo pirkimo vietos, tačiau nuo priežiūros. Kuo labiau gaminius prižiūrėsite – tuo ilgiau jie Jums tarnaus.

  1. Actas. Actas yra viena iš tų priemonių, kuri gali padėti sėkmingai panaikinti bet kokio tipo nešvarumus, kurie tik Jums apsunkina gyvenimą. Svarbiausia, kad naudojantis actu valomas sidabrinis paviršius niekaip nebus pažeistas ir tuo pačiu bus toks pat kokybiškas, koks buvo. Tačiau greta kokybiškumo jis atrodys kur kas gražiau. Nuplovus sidabrinius gaminius actu – dažniausiai jie pradeda labai gražiai blizgėti.
  2. Soda. Dar viena efektyvi priemonė, kuri gali padėti kovoti su ilgalaikiais sidabrinių gaminių nešvarumais – soda. Ja naudojantis galima nuvalyti net ir pačius sudėtingiausius paviršius, kurie atrodo tarsi “pavargę”. paprasčiausiai sumaišykite vandenį su soda ir į gautą masę rekomenduojame įdėti sidabrinį gaminį.
  3. Dantų pasta. Į dantų pastos turinį įdėkite sidabrinį gaminį, kurį reikia nuvalyti. Užsakyti sidabriniai auskarai internetu vėl atgaus savo spindesį.
  4. Druska. Druska sumaišyta su vandeniu gali sėkmingai nuvalyti net ir pačius sudėtingiausius paviršius.
  5. Spiritas. Spiritas gali sėkmingai suteikti naują gyvenimą labai skirtingo tipo paviršiams ir sidabras yra vienas iš jų. Galima sumaišyti spiritą su vandeniu arba galima paprasčiausiai pamerkti sidabrinius gaminius į gryną spiritą. Taip pavyks nuvalyti net ir labai senas dėmes.

Visos šios priemonės gali padėti labai lengvai nuvalyti net ir pačius didžiausius nešvarumus nuo paviršiaus. Kadangi sidabriniai auskarai labai puikiai atrodo ir yra minimaliai veikiami išorinių aplinkos veiksnių – jų valymas neturėtų būti dažnas. Paprasčiausiai bent jau kartą pr pusę metų nuvalykite sidabrinius auskarus ir jie džiugins savo puikia išvaizda.

Sidabriniai auskarai internetu – greičiausias ir paprasčiausias būdas įsigyti kokybiškus gaminius už prieinamą kainą!

Daugiau informacijos galite rasti www.sidabrita.lt/lt/auskarai.html