Antradienis, 21 gegužės, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Koks kaklo papuošalas jums tinkamiausias pagal veido bruožus?

Koks kaklo papuošalas jums tinkamiausias pagal veido bruožus?

Kaklo papuošimas pasaulyje jau yra žinomas nuo žilos senovės laikų. Tai patvirtina ir mūsų šalyje aptinkami archeologiniai radiniai. Prieš tūkstantį ir daugiau metų mūsų protėviai ir pramotės kaklus puošdavo žalvario ar kitokių metalų papuošalais. Jei seniau šie aksesuarai juos nešiojantiems asmenims teikdavo maginę ir praktinė naudą, tai dabar meniškas rankų darbo papuošalas tampa neatsiejama bendro įvaizdžio dalimi. Kuo geriausia papuošti kaklą geriausiai žino: https://minimaltouch.lt/produkto-kategorija/kaklo-papuosalai/grandineles-su-zodiako-zenklu/.

Kaip parenkami kaklo papuošalai pagal veido struktūrą?

Koks papuošalas jums labiausiai tiktų galima spręsti ne tik pagal aprangą, bet ir veido formą. Jeigu veidas apvalus, tada ant kaklo geriausiai tinka ilgi karoliai ir vėriniai, nes jie kontrastuos su veido apskritumu. Jeigu veidas trikampės formos, patariama dėtis trumpesnius kaklo papuošimus. Tai gali būti ir plonos sidabro arba aukso grandinėlės su nedideliu pakabuku.

Jeigu veidas arčiau kvadrato formos, tada tiks ilgi vėriniai ir karoliai, masyvesni pakabukai. Pailgam veidui idealiai tiks kaklą juosiantys karoliai ir vėriniai, kurie kontrastuos su esama veido forma. O jeigu veidas ovalinis – tada tinka visų formų, ilgio ir išvaizdos kaklo papuošalai.

Kada ir kokių medžiagų papuošalai būna patys tinkamiausi?

Populiariausi tarp kaklo papuošalų yra papuošalai iš aukso, nes jie ne tik yra atsparūs, solidūs ir turi išliekamąją vertę, bet ir suteikia prabangos įvaizdį. Juos galima dėvėti oficialiuose renginiuose. Tuo tarpu kaklo papuošalai, kurie pagaminti iš sidabro, idealiai tinka prie laisvalaikiui skirto stiliaus. Jų dėka įstabiai išryškinamas pačių prašmatniausių drabužių komplektas. Be to, šie kaklo papuošalai pakeri savo kokybe ir patrauklia kaina.

Tos moterys, kurios pasižymi drąsa ir stipriu charakteriu, gali rinktis odinius kaklo papuošalus, nes jie labiausiai už visus kitus papuošalus tinka prie laisvalaikio leidimui skirtos aprangos. Tuo tarpu karoliai – tai klasikinis moterų kaklo papuošalas. Perlų karoliai, ko gero, yra visų moterų svajonė. Tačiau ne tik jie žavi gražiąsias žmonijos atstoves. Dailioji lytis mielai renkasi ir karolius, pagamintus iš natūralių akmenų, kurie žavi spalvingumu ir formų žaismingumu bei įvairove.