Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Vienkartinės pirštinės ir jų galimybės

Vienkartinės pirštinės ir jų galimybės

vienkartines-pirstines

Jeigu norite atlikti tam tikrus darbus ir tuo pačiu išvengti rankų odos problemų – tokiu atveju rekomenduojame dėvėti pirštines. Vienkartinės pirštinės – geriausia apsauga. Kodėl būtent jos, o ne tos, kurias gali dėvėti daugelį kartų? Kadangi vienkartinės (dažniausiai lateksinės) pirštinės pasižymi tam tikrais pliusais, kurie ir nulemia pasirinkimą.

 1. Jos labai maloniai priglunda. Vienkartinės pirštinės pasižymi tokia savybe, kad jos labai maloniai priglunda prie rankų. Įsigykite tokio dydžio pirštines, kurios geriausiai atitinka Jūsų rankos dydį.
 1. Pirštinės universalios. Tos pačio pirštinės tinka tiek vyrams, tiek moterims.
 1. Pirštinės tinka abiems rankoms. Pakelyje atrasite tam tikra vienetą pirštinių, kurios nėra suskirstytos į kairės arba dešinės rankos galimybes. Jos yra universalios.
 1. Jos nesukelia alergijos. Vienkartinės pirštinės labai giriamos todėl, kad jos nesukelia alergijos ir leidžia žmonėms džiaugtis sveikai atliekamais darbais.
 1. Nelieka tarpų. Apsimovus pirštines nelieka jokių tarpų pro kuriuos galėtų patekti vanduo arba chemikalai. Tai garantuoja papildomą apsaugą.
 1. Lengvai užsimauna ir lengvai nusimauna. Vienas didžiausių šio tipo pirštinių pliusas yra tai, kas jos labai lengvai apsimauna ir tuo pačiu labai paprastai nusimauna. Juk kai pirštinės yra aplipusios chemikalais – norisi jas kuo greičiau nusimauti ir išmesti. Su vienkartinėmis pirštinėmis viskas labai paprasta.

Kadangi įprastos vienkartinės pirštinės smulkiau gali būti detalizuojamos pagal tam tikrus kriterijus – minimaliai juos paminėsime, kad Jums būtų paprasčiau apsispręsti, ar pirštinės tinka ir kokias būtent pirkti yra geriausia.

Nepamirškite, kad ieškodami internetu sutaupysite labai daug laiko bei dažniausiai atrasite pigesnę produkciją. Juk naršant internete yra kur kas paprasčiau pastebėti akcijas ir nuolaidas bei sudėkite už kokybiškus gaminius kur kas mažesnes sumas.

 • Kaina;
 • Medžiaga;
 • Dydis;
 • Spalva;
 • Atsiliepimai;
 • Tvirtumas.

Apsaugokite savo rankas ir nepamirškite, kad apsaugos paprasčiausiai niekada nebūna per daug. Jeigu Jums rūpi Jūsų oda – skirkite jai dėmesio. Po vienkartinių pirštinių panaudojimo rekomenduojame rankas patepti kremuku.