Antradienis, 16 balandžio, 2024
Pradžia > Laisvalaikis > Atostogos rojaus kampelyje Balyje

Atostogos rojaus kampelyje Balyje

keliones i balio sala

Artėjant pavasariui dažnas pasvajoja apie nusipelnytas atostogas ir po truputį pradeda jas planuoti. Žinoma, kelionės planavimas prasideda nuo vietos pasirinkimo, tad, kur atostogauti geriausia ar įdomiausia? Pasaulyje yra daug nuostabių vietų, rojaus kampelių, o vienas iš jų – Balio sala, kitaip dar vadinama Dievų Žeme. Balis yra viena iš Indonezijos salų, kurią supa koraliniai rifai. Saloje karštą visus metus, todėl nesvarbu kuriuo Lietuvos metų laiku keliausite, Balyje tikrai galėsite lakstyti atvirais drabužiais ir mėgautis šiluma.

Kelionės į Balio salą

Kelionės į Balio salą yra planuojamos kelionių agentūrų. Kelionių agentūros pateikia įvairius kelionių pasiūlymus visais metų laikais. Dažniausiai agentūros pasirūpina lėktuvų bilietais, poilsiu viešbutyje ir pervežimu iš oro uosto į viešbutį. Pasirinkus kelionių agentūros pasiūlymą, kiekvienas turistas gali būti ramus, kad kelionės į Balio salą metu ar prieš kelionę nenutiks nemalonių įvykių, kadangi visomis smulkmenomis rūpinasi už tai atsakingi žmonės

Keliauju pats

Vis dėlto, atostogas į Balį galite susiplanuoti ir pats. Tokios kelionės organizavimui reikia skirti laiko ir pastangų, tačiau mėgstantys tai daryti, gali susiplanuoti išties įspūdingas atostogas. Kelionę reikėtų pradėti planuoti nuo keleto svarbių aspektų:

  • Lėktuvų bilietų pasirinkimas. Pradėjus ieškoti lėktuvų bilietų iki kelionės pradžios likus maždaug pusei metų, tikrai įmanoma atrasti pigius pasiūlymus. Geriausia keliauti su kuo mažiau persėdimų, kad kelionė neprailgtų, o jos metu keliautojai nepavargtų.
  • Viešbučio pasirinkimas. Balis yra turistų mėgstama sala, todėl viešbučio paieškas taipogi vertėtų pradėti kaip įmanoma ankščiau, kad neliktumėt „ant ledo“.
  • Lankytinų vietų planas. Rojaus kampeliu pramintame Balyje yra tikrai nemažai veiklos, todėl norintiems bent šiek tiek pažinti šią Indonezijos salą, būtina susiplanuoti savo laiką. Lankytinų vietų pasižymėjimas žemėlapyje yra pirmasis žingsnis planuojant savo laisvą laiką. Toks pasižymėjimas padeda turistams kelionės metu nepasiklysti ir susidėlioti savo laisvalaikį. Jeigu apie Balio salą nieko nežinote, kaip ir apie šios salos lankytinas vietas, informaciją galite rasti internete arba kelionės į Balio salą metu pasisamdyti gidą, kuris jus supažindintų su įdomiausiomis Balio lankytinomis vietomis.

Atostogos – tai laikotarpis, kurį norisi praleisti kuo įdomiau ir geriau. Skirkite tam pakankamai lėšų ir mėgaukitės Balio sala be jokių rūpesčių su savo šeima ar mylimais žmonėmis.