Antradienis, 16 balandžio, 2024
Pradžia > Verslas > Naujos technologijos automobiliuose lygu nauja auto serviso įranga

Naujos technologijos automobiliuose lygu nauja auto serviso įranga

Kuo naujesnis automobilis jūsų auto parke, tuo sudėtingesnėmis technologijomis jis yra pagamintas. Gamintojai stengiasi, kad auto transporto priemonė būtų jums kuo komfortabilesnė ir patogi valdyti, tad jie prideda kasmet patobulintus priedus, kaip kad parktronikai, šildomi veidrodėliai, šildomos sėdinės, išmanusis priekinis stiklas ir pan. Taip pat gamintojas labai rimtai žiūri į auto transporto priemonės saugumą, tad nuolatos yra tobulinamos technologijos, tokios kaip apsauginės oro pagalvės, automobilio kėbulo atsparumas smūgiams, savaiminis stabdymas atsiradus netikėtai kliūčiai važiuojamoje dalyje ir pan. Taip pat auto transporto priemonės stabilumas kelyje, pravažumas ir daug kitų savybių, kurios kasmet tik tobulėja. O servisams reikia prisitaikyti prie naujovių, tad naujos technologijos automobiliuose – nauja auto serviso įranga autoservisuose.

Pagrindinis įrankis auto servisuose nustatant auto transporto priemonės gedimus yra diagnostikos įranga. Ją naudojant galima nuskaityti ir ištrinti gedimų kodus. Tai yra prietaisas nuo kurio prasideda visų gedimų paieškos auto transporto priemonėse.

Viena iš mažiau naudojamų autoservisuose auto serviso įranga yra endoskopas. Šis prietaisas yra naudojamas auto transporto priemonės sunkiai prieinamų vietų fotografavimui ir filmavimui. Tai padeda meistrui išsiaiškinti gedimus tikrai sunkiai prieinamose vietose.

Dar labai naudingas prietaisas, palengvinantis kiekvienam meistrui ieškoti gedimo yra osciloskopas. Tai yra prietaisas, kuris tiksliai nurodo auto transporto gedimo priežastį. Tada nebereikia spėlioti ir atmetimo budu ieškoti automobilio gedimo. Tiesiog pajungi osciloskopą ir jis tiksliai parodo kur yra bėda.

Ne vien automobilio gedimams spręsti yra reikalinga nauja auto-serviso-iranga. Taip pat yra prietaisų, kurie yra naudojami automobilio gerinimui. Vienas tokių prietaisų yra chip tuningo įranga. Ši įranga yra naudojama auto transporto priemonės variklio galingumo didinimui. Padidinus automobilio variklio galingumą padidėja transporto pravažumas, sumažinamos kuro sąnaudos.

Tad nauja auto serviso įranga tikrai yra reikalinga, jeigu auto servisas nori eiti koja kojon su rinkos naujovėmis. Visos serviso įrangos nuolatinis atsinaujinimas ir priežiūra padės jums būti priekyje savo konkurentų ir neprarasti klientų, kurie kaskart atsinaujina savo šeimos automobilių parką.