Sekmadienis, 14 balandžio, 2024
Pradžia > Asmeninė patirtis > Kaip apdrausti neregistruotą transporto priemonę?

Kaip apdrausti neregistruotą transporto priemonę?

Automobilio draudimas

Norint užregistruoti naują transporto priemonę – būtina ją apdrausti privalomuoju transporto priemonių draudimu. Kuomet jei jį turėsite – verta pagalvoti ir apie papildomą draudimą, kadangi KASKO leidžia kur kas drąsiau jaustis tokiu atveju, jeigu bijote ne tik avarijų, tačiau ir vandalizmo atveju arba abejojate, ar kartais neatsitrenksite į šaligatvį ar panašiai. Bet kuriuo atveju, neregistruoto automobilio draudimas yra gana greitas ir paprastas procesas. Juolab, didelis pliusas yra tai, kad šiuo metu beveik galima padaryti internetu. Nesugaiškite daug laiko, o rezultatas garantuos apsaugą.

Kokių dokumentų reikia draudžiant?

Įprastai draudžiant transporto priemonę Regitroje užtenka asmens dokumento ir viskas, tačiau kai kuriais atvejais reikia apsirūpinti kur kas didesniu kiekiu “popierių”, kurie ir garantuoja, kad žmogus pasirūpins savo transporto priemone.

Neregistruoti automobilio draudimas reikalauja šių dokumentų:

  1. Žinoma, reikalingas būsimo savininko asmens kodas, tad geriausia yra naudoti asmens dokumentą.
  1. Ne visiems asmenims suprantama kodėl, tačiau draudžiant neregistruotą transporto priemonę būsimas savininkas taip pat privalo nurodyti savo deklaruojamos gyvenamosios vietos adresą.
  1. Taip pat draudžiant būtina nurodyti transporto priemonės detalią informaciją; markė, modelis, modifikacija, kėbulo tipas, galingumas, variklio darbinis tūris ir panašūs rodmenys, kurių Jūsų paprašys.
  1. Galiausiai, papildoma info, kurios gali prašyti sutarties sąlygos ir apie kurią plačiau galite sužinoti internete.

Kur reikia apdrausti neregistruotą auto priemonę?

Norint apdrausti savo transporto priemonę greičiausiai tai galite padaryti užsukę į Regitrą. Kadangi jos atstovybes galima rasti net ir nedideliuose Lietuvos miesteliuose – daug laiko nesugaišite. Kita alternatyva – draudimo biurai, kurie siūlo tokias paslaugas. Galima tiek gyvai, tiek internetu. Šiuo metu itin išpopuliarėjo draudimo paslaugos internetu ir žmonės džiaugiasi, kad galima sutaupyti labai daug laiko.

Žinoma, apdrausti galima tik tokias transporto priemonė, kurios yra tvarkingos ir kuriomis galima naudotis. Jeigu Jums kyla daugiau papildomų klausimų – rekomenduojame kreiptis į draudimo įmones, kur galite gauti visą reikalingą informaciją, kuri aktuali draudžiant neregistruotą auto.