Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Kartotiniai namų projektai

Kartotiniai namų projektai

kartotiniai-namu-projektai

Kiekvienas iš mūsų, ko gero, norėtų unikalaus namo projekto, sukurto specialiai jam pagal šeimos narių skaičių ir jų poreikius, pagal planuojamų kambarių kiekį ir paskirtį, pagal pageidaujamą ir patogų tų kambarių išplanavimą bei kitus kriterijus, kokie tik šauna į galvą. Deja, bet ne visi gali sau leisti užsisakyti unikalų namo projektą, todėl dažnas renkasi kartotinį. Na ir neverta nusiminti, kartotiniai namų projektai yra tikrai puikus variantas, kuris nedrasko nei piniginės nei širdies.

Tiems, kad yra dar labai mažai susipažinęs su namų projektų rūšimis, kartotinis namo projektas yra jau paruoštas namo projektas, kuris sukurtas atsižvelgiant į statybos tendencijas ir dizaino standartus įvairiuose regionuose. Kartotiniai namų projektai pasižymi tvariais sprendimais, kurie buvo realizuoti bei pakartotinai išbandyti laiko.

Visi kartotiniai namų projektai visiškai atitinka visas norminiuose teisės aktuose taikomas statybos ir projektavimo taisykles. Kiekvienas iš jų gali būti pritaikytas prie konkrečių sąlygų regione ir statybvietėje. Pirmiausia tai glaudžiai susiję su namo pamatais, nes namo plane turėtų būti  atsižvelgiama į esamą žemės gruntą ir apskritai į geologinę aplinką.

Kartotiniuose projektuose Jūs galite padaryti keletą nedidelių pakeitimų interjero išdėstyme, pakeisti medžiagas ar spalvas. Kiekvienas kartotinis namo planas gali turėti savo individualų veidą, tereikia žinoti ko norite ir tai išdėstyti savo projektuotojams. Toks variantas ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir leis Jums turėti tokį namą kokio norite. Na galbūt ne iki galo tobulą, tačiau jei neturite ypatingų reikalavimų ar pageidavimų kambariams ir jų sienos tai Jums puikiai turėtų tikti kartotinis namo projektas.