Pirmadienis, 20 gegužės, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Namas be terasos – ne namas? Kodėl lietuviai taip myli terasas?

Namas be terasos – ne namas? Kodėl lietuviai taip myli terasas?

Kuriate savo svajonių namus ir šiuo metu komponuojate smulkmenas, kuriose viskas turi būti taip, kaip jums labiausiai patinka? Tai yra normalu. Ir reikia taip daryti. Pavyzdžiui, ilgai karaliavę balkonai šiuo metu yra net vadinami atgyvena. Kur kas geresnis pasirinkimas yra terasa, kurioje ne tik galima skaniai gerti kavą, tačiau ir mokytis bei dirbti.

Terasa – namo dalis

Terasa yra labai svarbi namo dalis. Daugeliui žmonių tai yra poilsio zona, kurioje ne tik ilsimasi, tačiau taip pat ir gimsta pačios gražiausios mintys. Šiais laikais statant namus terasa tampa prioritetu. Atrodo, kad namas be jos – ne toks funkcionalus, kadangi lauko zona tampa tarsi neišdirbta. Daugelis žmonių sutinka už pačius namus mokėti daugiau, kad tik būtų vietos terasai arba kad ji būtų iškart sukomponuota.

Svarbiausia yra kokybė

Kad ir kokia terasa Jums yra pati gražiausia – svarbiausia yra kokybė. Tai leis būti ramiu, kad investavus į ją galėsite labai daug metų džiaugtis terasa, tačiau nesukti galvos dėl jos priežiūros. Reikia, žinoma, geros kokybės lentų, kurias galite įsigyti pas sertifikuotus prekybininkus. WPC lentos – geriausias pasirinkimas. Labai svarbu pirkti tokias, kurios yra sukurtos būtent terasai. Jos yra ne tik atsparios aplinkos poveikiui, tačiau ir bet kokiems kitiems pažeidimams. 

Daugeliui žmonių svarbu tai, kad ne tik ilgai tarnauja, tačiau ir metų eigoje išlaiko savo estetiką. Galiausiai, tokios lentos yra montuojamos labai greitai, tad padeda sutaupyti daug laiko. Tai yra pagalba tiems, kurie be patirties, tik internete rastomis žiniomis bando patys statyti terasas. Tikrai verta. Tik rinktis lentas geriausia yra tariantis su specialistais, nes opcijų yra labai daug ir be patirties rasti geriausias gali būti sunku.

Terasos kūrimo akcentai

Kiekvienas žmogus pats geriausiai žino, kokie terasos erdvė jam labiausiai tinka. viskas prasideda nuo pagrindo, kuris kaip jau minėjome – turi būti pagamintas iš labai geros kokybės medžiagų. Kai jis jau yra – galima daugiau dėmesio skirti stiliui, kurio galimybės yra labai plačios, tad viskas priklauso nuo žmogaus, kuris mėgausis terasa, poreikių. Svarbiausia yra atsiminti, kad tai yra lauko erdvė, tad ji turi būti ne tik graži, tačiau ir funkcionali.

Kada geriausia yra statyti terasas?

Daugeliui žmonių atrodo, kad geriausias terasos statybos laikas yra vasara. Galbūt tik patogiau, kadangi mažiau lyja ir nebūna šalta. Visgi, kai yra naudojamos geros kokybės, tinkamos lentos – terasas galima statyti visus metus. Tai tampa labai patogiu išbandymu – ar tikrai investavote į geros kokybės medžiagas. Juk mėgautis terasa paskui irgi bus galima ne tik vasara, tačiau apskritus metus.

Kiekvienas žmogus pats renkasi – kaip turi atrodyti jo svajonių namai. Kol vieni daug dėmesio skiria smulkmenoms, tuo tarpu kiti į namus žiūri kur kas atlaidžiau. Visgi, svarbiausia, kad jie būtų tokie, kaip Jums labiausiai patinka. Ir jeigu tai reiškia, kad namuose turi būti terasa – ji ir turi būti. Juk smulkmenos yra svarbios.