Sekmadienis, 26 gegužės, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Tinkamas išrūgų izoliatas – kaip išsirinkti?

Tinkamas išrūgų izoliatas – kaip išsirinkti?

Išrūgų izoliatas – tai puikus baltymų šaltinis, tinkantis ne tik sportuojantiems, tačiau apskritai savo mitybą pagerinti norintiems asmenims. Šiuos papildus nesunku suvirškinti, dažniausiai jie tinka žmonėms, kurie netoleruoja laktozės. Visgi, dabartinėje rinkoje pasirinkimo gausu, tad nenuostabu, jog dauguma asmenų šiek tiek sutrinka. Taigi, kaip išsirinkti patį geriausią išrūgų izoliatą? Į ką atkreipti dėmesį svarbiausia? 

Baltymų kiekio svarba

Renkantis tinkamą išrūgų izoliatą, dėmesį svarbiausia atkreipti į baltymų kiekį vienoje porcijoje. Kiekvienas produktas pasižymi šiek tiek skirtinga sudėtimi, todėl būtinai atsižvelkite į individualiai Jums tinkančius kiekius. Taipogi, dėl tos pačios priežasties dažniausiai rekomenduojame pirkti kuo didesnę pakuotę. Įprastai, toks sprendimas pagelbėja sutaupyti, o taip pat ir gauti nemažai reikalingo produkto. Bet kokiu atveju, norėdami pasiimti kuo daugiau išrūgų  izoliato teikiamos naudos, pasistenkite išsirinkti gausesnį baltymų kiekį turinčią prekę. 

Skonio ypatumai

Dabartinė rinka siūlo itin skirtingais skoniais pasižyminčius išrūgų izoliatus. Dėl šios priežasties, kiekvieno žmogaus pasirinkimas gerokai palengvėja – juk galite įsigyti visiškai individualiai Jums geriausią variantą. Pavyzdžiui, jeigu dievinate kavą, galbūt Jus sudomins kapučino skonio produktas. Norintys pasmaguriauti, gali įsigyti sausainių ar šokolado skonio izoliatą. Bet kokiu atveju, jeigu siekiate šį produktą įtraukti į kasdienę savo mitybą, būtinai atsirinkite labiausiai Jums priimtiną poskonį. Kita vertus, galite viską šiek tiek paįvairinti ir nusipirkti kelis skirtingus variantus. 

Papildomi aspektai

Skirtingi išrūgų izoliatai pasižymi be galo įvairiais ypatumais. Taigi, jokiu būdu nekopijuokite draugų ir pasirinkite Jums aktualiausią produktą. Pavyzdžiui, galbūt jaučiate, jog Jūsų organizmui reikėtų daugiau naudingų medžiagų? Tokiu atveju, derėtų apsvarstyti izoliato, savo sudėtyje turinčio nemažai vitaminų ir mineralų įsigijimą. O galbūt esate alergiškas tam tikriems produktams? Tuomet, atidžiai įsigilinkite į kiekvieno izoliato sudėtį bei išsirinkite labiausiai tinkantį Jūsų sveikatos būklei. Atminkite, jog, nors daugelis išrūgų baltymų pasižymi ganėtinai nemaža dalimi panašumų, tai nereiškia, jog skirtingi produktai yra visiškai vienodi. Taigi, pilnai pasidomėkite pasirinkto izoliato ypatumais, jog išsirinktumėte labiausiai Jums tinkantį variantą.