Trečiadienis, 19 birželio, 2024
Pradžia > Buitis - Namai > Skalbimo mašinų remontas padės susigrąžinti savo kasdienį pagalbininką

Skalbimo mašinų remontas padės susigrąžinti savo kasdienį pagalbininką

Skalbimo mašina

Komfortą mūsų namuose sukuria esminiai patogumai ir svarbiausios pagalbinės priemonės, kurios kasdienius darbus paverčia gerokai paprastesniais. Šiuo požiūriu buitinės technikos prietaisai yra vienas svarbiausių pagalbininkų, galinčių padėti veiksmingai atlikti mums įprastus buitinius darbus. Vienas geriausių pavyzdžių, kalbant apie buities darbų palengvinimą, yra skalbimo mašina.

Skalbimo mašina taupo mūsų laiką, padeda išvengti didelių fizinių pastangų, o kartu ir sutaupyti lėšų. Tačiau bėdos prasideda tuomet, kai skalbimo mašina sugenda, nes ji yra vienas iš tų buitinės technikos prietaisų, kuriems reikia profesionalios pagalbos. Apie skalbimo mašinų remonto privalumus šiandien kalbamės su buitinės technikos remonto profesionalais „Salvata“.

Su kokiais gedimais skalbimo mašinos susiduria dažniausiai?

Skalbimo mašinų įvairovė šiandien yra labai didelė, jos skiriasi savo parametrais, dydžiu ir funkcionalumu. Rinkoje jau daugybę metų veikia dešimtys skirtingų buitinės technikos gamintojų, kurie rinkai kasmet pristato naujus skalbimo mašinų modelius. Visa tai lemia ir skirtingus skalbimo mašinų gedimus.

Įmonės „Salvata“ specialistai pasakoja, kad dažniausiai vartotojai dėl skalbimo mašinos remonto paslaugų kreipiasi tuomet, kai skalbimo mašina pradeda kelti daugiau triukšmo, sutrinka skalbimo programų veikimas, skalbimo programos laiku neišsijungia, skalbimo metu skalbimo mašina sustoja arba išsijungia ir nebeįsijungia, skalbimo mašinos ekrane rodomi gedimai.

„Salvata“ atstovai priduria, kad taip pat dažnai kreipiamasi ir dėl to, jog vanduo po skalbimo nepašalinamas iš skalbimo mašinos būgno, nepavyksta atidaryti durelių, į būgną nuolat bėga vanduo, iš skalbimo mašinos vidaus sklinda nemalonus kvapas ir kt. Ir nors šie gedimai pasitaiko pakankamai dažnai, kiekvienas atvejis gali būti labai individualus, todėl tikslų gedimą galima nustatyti tik atlikus profesionalią skalbimo mašinos diagnostiką.

Kodėl skalbimo mašiną verčiau remontuoti, o ne pirkti naują?

Nors kiekvienos skalbimo mašinos techninių gedimų sudėtingumas gali skirtis, priklausomai nuo skalbimo mašinos amžiaus, jos priežiūros ypatumų, modelio, gamintojų ir kitų individualių veiksnių, „Salvata“ įmonės ekspertų teigimu dažniausiai skalbimo mašinų remontas būna optimalesnis sprendimas nei naujos skalbimo mašinos pirkimas.

Buitinės technikos remonto specialistai „Salvata“ pažymi: „Iš pirmo žvilgsnio visuomet atrodo lengviausia nuvykti į buitinės technikos prekių parduotuvę ir išsirinkti naują skalbimo mašiną. Vis dėlto, svarstant, ar geriau skalbimo mašiną remontuoti, ar pirkti naują, vertėtų atsižvelgti ne tik į praktinius sumetimus. Mes stengiamės skatinti vartotojus kuo labiau mažinti vartojimą, kaip įmanoma ilgiau išsaugant jau turimus buitinės technikos prietaisus. Jei skalbimo mašina patyrė techninių gedimų, tai dar nėra priežastis iš karto jos atsisakyti ir įsigyti naują skalbimo mašiną. Nusprendus skalbimo mašiną remontuoti, tiesiogiai prisidedama prie aplinkos išsaugojimo, nes tokiu būdu tausojami ištekliai. Kadangi esame socialiai atsakinga įmonė, visada orientuojamės į tvarius sprendimus ir stengiamės, kad mūsų klientai taip pat pirmiausia atsižvelgtų į tai, kas yra saugiau aplinkai.“

„Salvata“ taip pat pabrėžia, kad vietoje naujos skalbimo mašinos pirkimo nusprendus kreiptis į buitinės technikos remonto meistrus, galima ir sutaupyti. Nauja buitinė technika kainuoja brangiai, ypač labai funkcionalūs modeliai. Tuo tarpu, jei skalbimo mašinos gedimas nėra labai rimtas ir iki tol skalbimo mašina veikė be priekaištų, durelių rankenos, vyrių ar skalbimo mašinos mygtuko pakeitimas gali kainuoti vos keliasdešimt eurų, o meistro atvykimas į namus, nusprendus skalbimo mašiną remontuoti, nieko nekainuotų. Tad tiems, kurie svarsto, kokį sprendimą priimti, rekomenduojame atsižvelgti į galimybę sutaupyti lėšų ir prisidėti prie tvarios aplinkos išsaugojimo.