Antradienis, 20 vasario, 2024
Pradžia > Grožis ir sveikata > Kaip atrodo geri žieminiai batai?

Kaip atrodo geri žieminiai batai?

zieminiai batai

Kai už lango temperatūra tampa minusinė – reikia pradėti ieškoti geros avalynės, kuri padeda išvengti tiek didžiausio šalčio, tiek labai nemalonios drėgmės. Žinoma, geriausia tinkamą avalynę įsigyti dar tada, kol oras lauke yra geras. Tokiu atveju pradėjus kristi pirmosioms snaigėms jau turėsite batus, kurie padės išvengti nemalonių peršalimo ligų, kurios dažniausiai užklumpa atšalus kojoms.

Žieminiai batai tikrai gali būti pavadinami puikia prevencine priemone nuo ligų. Tiesa, susirasti tinkamus batus nėra taip paprasta. Juk norisi, kad jie būtų ir stilingi ir tuo pačiu šilti, galiausiai, tiktų prie Jūsų stiliaus ir panašiai. Užsisakant internetu pavyks sutaupyti daug laiko, kadangi greitai palyginsite labai daug įvairiausių variantų. O mes, jūsų dėmesiui, nurodysime niuansus, kuriuos reikia įvertinti ieškant geriausių žieminių batų.

  1. Žieminiai batai būtinai turi turėti reljefinį padą, kuris padeda išvengti slydimo. Su rudeniniais batai einant slidžiu keliu nuolatos kils nugriuvimo grėsmė, tad norėdami to išvengti turėtumėte rinktis žiemai stirtus batus, kurių paviršius – grublėtas.
  2. Žinoma, siekiant išvengti šalčių – šiltas pamušalas yra būtinas. Galima rasti ir vilnonius, ir su kailiuku, galiausiai, sintetinius, kurie tikrai nesušildys Jūsų kojos. O juk svarbiausias niuansas renkantis žieminius batus yra šiluma. Taigi, vertinti reikia ne tik medžiagą iš kurios jie yra pagaminti, tačiau ir pamušalą. Ypač kokybiškas yra brangesnis, tačiau šiuo atveju tikrai verta investuoti. Juolab, juk kokybiški batai tarnaus ilgiau.
  3. Gal atrodys smulkmena, tačiau žiemos metu siūlome rinktis lengvesnius batus. Kadangi ir taip kasdien ant savęs teks nešti sunkius paltus, dar kepurės bei pirštinės – tad lengvi batai bus tikra paguoda. Klaidingai galvojama, kad žieminiai batai visada labai sunkūs. Tikrai ne. Net ir būdami labai šilti jie gali sverti mažai.
  4. Ieškodami avalynės taip pat daugiau dėmesio skirkite ir kulnui. Jeigu norite, kad žiemos metu kojos būtų apsaugotos – tokiu atveju geriausia rinktis batukus su aukštesne pakulne. Taip pat ji turi būti lygi. Tuomet net ir ilgiausius atstumus eiti nebus sudėtinga.
  5. Galiausiai reikia įvertinti kainą, kuri dažnai tampa esminiu niuansu, kuris ir nulemia, kurie konkrečiai batai yra pasirenkami. Kadangi žieminė avalynė dažniausiai tarnauja net kelerius metus – verta investuoti daugiau.

Kokybiška žieminė avalynė padės išvengti nušalusių kojų ir net blogiausiu oru jaustis puikiai. Siūlome nepamiršti, kad ant kojų taip pat siūlome dėvėti vilnones kojines, kurios taip pat sulaikys šilumą ir padės jums puikiai jaustis. Taip pat reikia šildyti ne tik padus, tačiau visas kojas, tad šaltomis dienomis verta dėvėti „sluoksnius“, kadangi taip labiau apsaugosite savo kūną, sušildysite jį. Siūlome rinktis pūkines, kurios dažniausiai turi papildomą šilumos sluoksnį, tad padeda pilnai apsaugoti kojas, o žieminiai batai tampa pridėtiniu komplektu, kuris leis gerai jaustis.