Antradienis, 16 liepos, 2024
Pradžia > Verslas > Pagal kokias specifikacijas išsirinkti prekybinę palapinę?

Pagal kokias specifikacijas išsirinkti prekybinę palapinę?

Artėjant šiltajam sezonui, vis dažniau galima pamatyti lauke vykstančią prekybą. Tam, kad prekiaujama produkcija būtų apsaugota nuo išorinės aplinkos, dažniausiai pasitelkiamos prekybinės palapinės, kurios apsaugo net ir pačius prekeivius nuo kaitrios saulės ar vasariško lietaus. Šiai dienai prekybinių palapinių pasirinkimas yra gana nemažas, todėl norint pasirinkti kokybišką variantą, reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių jos savybių.

Kaip išsirinkti kokybišką prekybinę palapinę?

Norint įsigyti prekybinę palapinę, pirmiausiai, turėtumėte įvertinti, kokio dydžio ji jums bus reikalinga. Jeigu planuojate prekiauti tik tam tikroje parodoje ar mugėje, tuomet tikėtina, kad vietos nuomos kaina priklauso nuo jūsų turimos palapinės pločio. Tokiu atveju, iš anksto išsiaiškinkite, kokio dydžio erdvėje jums bus galima prekiauti bei kiek tai kainuos. Pagal tai galėsite pasirinkti ir tinkamą prekybinę palapinę.
Prekybinių palapinių yra įvairiausių dizainų, todėl nepatingėkite pažiūrėti įvairius pasiūlymus. Prekybinės palapinės išvaizda yra labai svarbus kriterijus, nes tai juk yra jūsų atskiriamasis ženklas/vizitinė kortelė, kurios dėka galėsite pritraukti norimą gausų klientų skaičių.

Prekybinės palapinės kaina ir montavimas

Faktas, kad svarbus kriterijus yra ir palapinės kaina. Jeigu prekybinė palapinė jums reikalinga tik keliems kartams į metus, tuomet galbūt reikėtų apsvarstyti tik apie jos nuomą. Prekybinės palapinės kaina priklauso nuo to, iš kokių medžiagų ji yra pagaminta, dizaino ir atsparumo išorės veiksniams.
Dažniausiai manoma, kad prekybinę palapinę labai lengvai ir paprastai montuojama, tačiau pasitaiko ir priešingų atvejų. Pasidomėkite apie skirtingų prekybinių palapinių montavimo būdus ir pasirinkti tokį su kuriuo nereikės nuolat vargti norint ją išskleisti ir suskleisti.

Ką daryti: pirkti ar nuomoti?

Pagalvokite, kaip dažnai jūs naudositės prekybine palapine, ir paskaičiuokite, kiek jums kainuotų jos nuoma į mėnesį, ar į metus. Jeigu būsima pinigų suma bus labai panaši į tą, kurią išleistumėte įsigydami sau naują prekybinę palapinę, tuomet be jokių abejonių, apsimoka įsigyti sau nuosavą palapinę. Tiesa, turite pagalvoti ir apie tai, kur jūs ją sandėliuosite. Nors šių dienų prekybinės palapinės yra labai kompaktiškos, tačiau jos vis tiek bus reikalinga vieta sandėlyje ar jūsų namuose. 
Dar viena galima išeitis yra naudotos palapinės įsigijimas. Tokio tipo prekybinės palapinės kainuoja žymiai pigiau, tačiau labai svarbu yra tai, kad pardavėjus turite rinktis itin atidžiai, nes juk nesinori gauti nekokybišką palapinę. Dėvėta prekybinė palapinė gali turėti tam tikrų defektų, todėl labai svarbu rasti tik patikimus pardavėjus, kurie įvardins jos turimus minusus. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai dėvėta prekybinė palapinė būna ir puikios būklės, tačiau už pigesnę kainą – aišku, tokių variantų teks paieškoti, tačiau šiai dienai įmanoma rasti ir tokių!